سوالات متداول

سوالی دارید؟ شاید پاسخ آن را اینجا پیدا کنید.

در صورتی که سوال شما اینجا پاسخ داده نشده است، میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما به صورت تلفنی یا با استفاده از فرم سمت چپ صفحه تماس بگیرید.

مشتریان گرامی، شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی (وبسایتی که در حال حاضر در حال مشاهده آن هستید)، به صورت تلفنی و تماس با شماره های ذکر شده، ارتباط از طریق پیام رسان های الکترونیکی (واتسپ) و به صورت مراجعه حضوری درب شرکت محصولات ما را خریداری کنید.

ارسال محصولات شرکت بازرگانی برنج مسعود فریدونکنار به وسیله شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام میشود، و درب منزل تحویل شما خواهد شد.

شما مشتریان عزیز می توانید در هنگام تحویل کیسه های برنج سفارشی یا در صورت خرید از فروشگاه های مختلف به دوخت پلمپ بالای کیسه و همچنین پلمپ پلاستیکی گوشه بالایی کیسه دقت نمایید؛ درصورت مشاهده هرگونه آسیبی از تحویل گرفتن و یا خرید محصول خودداری نمایید و سریعا موضوع را به همکاران ما اطلاع رسانی نمایید.

جهت شرکت در قرعه کشی، کافی است کیسه برنج را باز کرده و اطلاعات درج شده روی کارت قرعه کشی را مطالعه بفرمایید. پس از ارسال کد قرعه کشی (عبارت درج شده روی برچسب سفید رنگ) به شماره سامانه پیامکی ما (10008888888853)، در قرعه کشی هفتگی شرکت داده خواهید شد. در صورتی که برنده بشوید، ما با شما تماس خواهیم گرفت. مشخصات برندگان، هر هفته در پیج اینستاگرام و در وبسایت اعلام خواهد شد.

به ما ایمیل بفرستید